BRAMY I SIŁOWNIKI

DOMET

Bramy garażowe segmentowe DOMI wykonane są z najwyższej jakości komponentów. Płaszcz bramy wykonany jest z paneli stalowych, których kształt jest zaprojektowany w taki sposób, by uniemożliwić przytrzaśnięcie palców podczas pracy bramy. Dodatkowo bramy DOMI opcjonalnie wyposażone są w zabezpieczenia na wypadek pęknięcia sprężyn lub zerwania linek. Automaty wykorzystywane do naszych produktów posiadają amperometryczne systemy wykrywania przeszkód. Wszystkie te zabezpieczenia sprawiają, że użytkowanie bramy staje się maksymalnie bezpieczne dla nas i naszych bliskich. Dobrą izolacyjność termiczną oraz akustyczną bramy DOMI zapewnia panel o grubości 40 mm wypełniony pianką poliuretanową oraz uszczelnienie na całym obwodzie bramy co pozwala zatrzymać ciepło w budynku. Wybór odpowiedniego przetłoczenia, koloru i dodatków z szerokiej gamy pozwala na idealne dopasowanie do charakteru budynku i zapewni modny i elegancki wygląd.

Bramy Segmentowe przemysłowe
Brama przemysłowa to odpowiednik bramy segmentowej do użytku domowego przeznaczony dla biznesu. Samochód osobowy ma być ładny, ekonomiczny i bezpieczny, a dostawczy – trwały, niezawodny, a jego wielkość i parametry muszą być dopasowane do celów, jakim ma służyć. Podobne oczekiwania mają Klienci poszukujący stolarki do swojego budynku. A naszym zadaniem jest sprostać ich oczekiwaniom.
W zależności od przeznaczenia budynku (garaż dla karetek, budynek straży pożarnej, magazyn zboża, obora, myjnia samochodowa, warsztat naprawczy, czy magazyny do wynajęcia?…) oraz wymagań architektonicznych ( budynek nowo projektowany czy adaptowany), wybór odpowiedniego rozwiązania to nie tylko kolorystyka paneli, struktura blachy, doświetla, typ automatyki.
Brama przemysłowa to maszyna, która musi być dostosowana do wymagań, które zostały jej postawione.

SIŁOWNIKI CAME

Dzięki ponad 60-letniej pasji i inwestycjom w nowe technologie w branży automatyki domowej i budowlanej staliśmy się marką wiodącą i globalnym partnerem w zakresie integracji rozwiązań opracowanych z myślą o automatyzacji kontrolowania i zabezpieczania przestrzeni mieszkalnych, publicznych i miejskich, dzięki czemu i inteligentne miejsce do życia i pracy dla ludzi. Stworzyliśmy relacje jakościowe z wieloma profesjonalnymi instalatorami, które przenoszą wartości CAME, wprowadzając innowacje w życie naszych klientów na całym świecie. Nasza ewolucja przekłada się na rozwiązania w imieniu ludzi. Nasza technologia staje się strategią dla definiowania nowego sposobu myślenia i życia w przyszłości.

SIŁOWNIKI NICE

AUTOMATYKI DO BRAM GARAŻOWYCH
Funkcjonalne i nowoczesne napędy do bram garażowych Nice możemy dobrać pod kątem rozmiaru i ciężaru bramy, a także częstotliwości otwierania bramy oraz oczekiwanej szybkości działania siłownika.
Szeroki wybór produktów o zaawansowanych parametrach technicznych oraz dodatkowe akcesoria zapewniające komfort i bezpieczeństwo są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom i zaspokoić indywidualne potrzeby każdego użytkownika.
Napędy do bram garażowych najlepsze na rynku

Napęd do bramy garażowej Nice wykonany jest z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Wyróżnia się prostym i sprawnym montażem oraz niezawodną pracą przez wiele lat. Napęd do bramy garażowej uchylnej gwarantuje cichą, pracę, płynne i sprawne otwieranie oraz zamykanie. Dzięki licznym funkcjom, obsługa nawet najcięższych bram garażowych jest wygodna i komfortowa.
Automaty do Twoich drzwi garażowych tylko od Nice

W szerokiej ofercie Nice każdy znajdzie automat do drzwi garażowych dopasowany do swoich potrzeb. Napęd do bram garażowych to połączenie funkcjonalności, bezpieczeństwa, nowoczesnego designu oraz łatwości użytkowania. W Nice znajdziesz siłownik do bramy garażowej zarówno do domu, jak i do przedsiębiorstwa przemysłowego. Automaty różnią się między sobą siłą uciągu, dostosowaniem do powierzchni bramy garażowej, rodzajem napędu oraz możliwą intensywnością pracy. Modyfikacje ustawień pozwalają dostosować napędy do miejsca użytkowania oraz indywidualnych warunków.

SIŁOWNIKI SOMFY

Somfy to firma skupiająca swoją działalność na tworzeniu funkcjonalnych produktów mających bezpośredni wpływ na komfort oraz bezpieczeństwo społeczeństwa. Automatyka do różnego rodzaju bram, zarówno garażowych, jak i przesuwnych oraz skrzydłowych jest testowana w najbardziej trudnych warunkach, dzięki temu niektóre produkty mają dłuższą gwarancję. Dodatkowo firma gwarantuje swoim klientom najlepsze rozwiązania innowacyjne i technologiczne, gotowe systemy, które można montować do nowej lub już istniejącej bramy, niezależnie od jej rodzaju. Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy produktów dostosowanych do różnorodnych indywidualnych potrzeb. Automatyka do bram garażowych obejmuje produkty z napędem łańcuchowym bądź pasowym, które są montowane na suficie lub napędy typu rurowego do bram rolowanych. Napęd Somfy cechuje płynna niczym niezakłócona praca, długa żywotność, wykrywanie przeszkód powodujące zatrzymanie się napędu, programowanie po upływie ustalonego czasu automatycznego zamykania oraz w zależności od produktu opcjonalnie wyposażenie w akumulator na wypadek awarii lub braku zasilania. Napędy do bram garażowych są kompatybilne z innymi produktami z serii Home Motion i nie tylko, z których wykorzystaniem możemy stworzyć inteligentne i praktyczne rozwiązania we własnym wnętrzu.