PARAPETY

MEDOS

Zespół Medos to blisko 600 wykwalifikowanych osób: operatorów maszyn CNC, szlifierzy, odlewników, operatorów pras, monterów detali, magazynierów, konstruktorów, pracowników biurowych i kadry zarządzającej. Trzon naszej produkcji stanowi obróbka mechaniczna stali i aluminium. W 2010 roku powstał nowy dział, którego głównym produktem są parapety wewnętrzne i zewnętrzne oraz szerokie spektrum dodatków do ich montażu. W krótkim okresie czasu staliśmy się jednym z wiodących dystrybutorów parapetów w Polsce. Nasze hasło „Z Medosem na Wymiar, na Miejsce, na Czas” zobowiązuje nas do ciągłej rozbudowy powierzchni magazynowej.
Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować naszym klientom szeroki zakres asortymentu dostępnego „od ręki” oraz zapewnić dowóz na miejsce w rekordowo szybkim czasie.

WIK-PLAST

Firma Wik-Plast Mariusz Wysocki powstała w 1995 roku. Siedziba firmy znajduje się we wsi Sudwa, niedaleko Olsztynka (województwo warmińsko-mazurskie). Wtedy byliśmy jedną z pierwszych firm działających w tej branży, używając czystego, naturalnego kamienia do naszych wyrobów. Od samego początku istnienia zajmujemy się produkcją parapetów z konglomeratu kamienia naturalnego, spajanego żywicą poliestrową. Pierwsze kroki stawialiśmy zaopatrując w nasze produkty rynek lokalny, jednak duże zainteresowanie ze strony klientów sprawiło, że szybko rynek nasz rozrósł się na skalę krajową.

Parapety firmy WIK-PLAST produkowane są w 90% z naturalnego kamienia, starannie wypłukanego o średnicy od 2-8 mm oraz różnych frakcji specjalnie selekcjonowanego piasku i kwarcu gdzie spoiwem jest żywica poliestrowa.