DRZWI

DOORSY

Firma Doorsy, producent drewnianych drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz stolraki okiennej powstała w 2001 roku. Mozolny trud budowania marki firmy, której siła opiera się na jakościowym produkcie w atrakcyjnej cenie zaowocował rozbudową firmy do obecnego rozmiaru. Firma obecnie zajmuje obszar ponad 2 hektarów i dysponuje powierzchnią hal produkcyjnych przekraczającą 3000 metrów kwadratowych, gdzie zatrudnionych jest blisko 100 wykfalifikowanych pracowników.

Na terenie zakładu znajdują się m.in:
biura
tartak
suszarnie drewna
nowoczesny park maszynowy
2 centra numeryczne CNC
lakiernie
magazyn wyrobów gotowych

Szeroko rozbudowana sieć handlowa firmy Doorsy obejmuje swym zasięgiem całą Polskę, a obecnie produkty tej firmy eksportowane są również za granicę. Świadczy to bezsprzecznie o szerokim zainteresowaniu ofertą firmy Doorsy.

 

KMT

Naszą misją jest produkowanie, sprzedaż i dystrybucja drzwi stalowych wewnętrznych, zewnętrznych, antywłamaniowych oraz świadczenie kompleksowego doradztwa i serwisu, które pozwalają na zapewnienie pełnej satysfakcji Klienta.

Jakość świadczonych usług gwarantowana jest poprzez zaangażowanie każdego pracownika w ciągłe doskonalenie się organizacji, zawsze kierując się przy tym maksymą: „Jak najbliżej Klienta”, gdyż produkujemy dzięki jego inspiracjom.

ERKADO

POLSKI PRODUCENT DRZWI – o drzwiach wiemy… wszystko.
Jako polski producent oferujemy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz bogaty asortyment akcesoriów drzwiowych.
Gwarantujemy atrakcyjne wzornictwo oraz rozsądne ceny, nieustannie dbając o wysoką jakość produktów.
Dopełnieniem tych korzyści jest doskonała obsługa oraz przyjazna atmosfera partnerskiej współpracy.
Markę Erkado budujemy w oparciu o doświadczenie trzech pokoleń, nowoczesne technologie oraz wyjątkową atmosferę, która jest wpisana w rodzinny charakter Firmy. Dzięki synergii tych atutów należymy do grona rynkowych liderów, a nasze produkty dostarczamy do wymagających odbiorców w Polsce i 15 krajów na całym świecie.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Oferta dopasowana do osobistych potrzeb
Produkty wysokiej klasy w rozsądnej cenie
Wsparcie marketingowe dla partnerów
Odpowiedzialność i stabilność finansów
Pasja w czystej postaci

PORTA

Firma PORTA projektuje drzwi w oparciu o najwyższe standardy i aktualne trendy we wzornictwie. Dział R&D nieustannie śledzi rozwój technologii i zmiany w designie. W każdym wydaniu katalogu PORTA znaleźć można wyjątkowe nowości. Drzwi PORTA to również jakość i bezpieczeństwo. Certyfikaty uzyskane w Instytucie Techniki Budowlanej potwierdzają wysoki standard. Naszym powodem do dumy są drzwi techniczne, które swoimi parametrami i możliwościami dostosowywania pod konkretne inwestycje pozwalają architektom oraz samym inwestorom realizować nawet najbardziej odważne projekty. Do produkcji drzwi używamy komponenty dostarczane nam przed światowych liderów. Wsłuchujemy się w głos architektów. Robimy wszystko, aby drzwi PORTA odpowiadały na ich potrzeby projektowe.

POL-SKONE

Od niemal 30-lat tworzymy drzwi z myślą o potrzebach naszych Klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu, jakości i wzornictwu drzwi POL-SKONE uzupełniły tysiące wnętrz mieszkań, domów czy przestrzeni użyteczności publicznej.

POL-SKONE posiada jedną z najszerszych na rynku ofert stolarki otworowej i stale poszerza swoje portfolio produktów dopasowując je pod trendy i gusta Klientów. Obecnie produkujemy: drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, techniczne, futryny oraz okna drewniane.

DRE

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drzwi wewnętrznych DRE Firma DRE producent drzwi wewnętrznych, posiada w swojej ofercie drzwi wewnętrzne ramowe oraz płytowe pokryte okleiną DRE CELL, folią FINISCH, a także okleiną naturalną. DRE, jako jedyny producent oferuje w standardowym wyposażeniu drzwi bezprzylgowych zamek magnetyczny oraz kryte zawiasy. Zapewniamy dowóz na terenie całej Polski.